Jesteś tutaj: Start

Strona główna

KIERUNKI KSZTAŁCENIA                                                                             REKRUTACJA 

  

 ZAPRASZAMY DO BARU "BELFEREK" 

Artykuły

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

2015-05-04
Powiększ zdjęcie

224 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja obchodziliśmy w szkole podsumowując projekt historyczny, na który składały się cztery odrębne konkurencje. 

Wszystkie klasy rywalizowały w konkursach obrazujących okoliczności i atmosferę uchwalenia tej najstarszej w Europie Uchwały Zasadniczej - przedstawiały plakat, prezentację multimedialną, żywy obraz, a także wykonały Mazurka 3 maja do słów Rajnolda Suchodolskiego "Witaj majowa jutrzenko".

Czytaj więcej o: Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Kurs wizażu

2015-04-29
Powiększ zdjęcie

Zakończyła się kolejna edycja kursu wizażu realizowanego w ramach programu Atrakcyjne Szkolnictwo Zawodowe, w którym uczniowie naszej szkoły w mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych kursach edukacyjnych.

Czytaj więcej o: Kurs wizażu

Dzień otwartych drzwi

2015-04-29
Powiększ zdjęcie

29 kwietnia kandydaci do klas I mogli zapoznać się z ofertą szkoły podczas organizowanych kolejnych w tym roku szkolnym "Drzwi otwartych szkoły".

Przybyła tego dnia grupa gimnazjalistów wraz z rodzicami miała możliwość porozmawiania z Dyrekcją, nauczycielami oraz uczniami naszego Zespołu Szkół.

Czytaj więcej o: Dzień otwartych drzwi

Pożegnanie klas maturalnych

2015-04-26
Powiększ zdjęcie

W miniony piątek, 24 kwietnia rok szkolny zakończyli tegoroczni maturzyści. U nas byli to absolwenci dwóch klas: Technikum Hotelarskiego i Technikum Kucharskiego. 

Podczas uroczystego apalu odebrali oni świadectwa ukończenia szkoły, najlepsi z nich otrzymali też wyróżnienia i nagrody.

Było wiele podziekowań i wspomnień oraz wiele ciepłych słów.

Czytaj więcej o: Pożegnanie klas maturalnych

UWAGA UCZNIOWIE

2015-04-23

Od najbliższego poniedziałku - 27 kwietnia pracujemy według nowego planu lekcji. 

Można się z nim zapoznać: tutaj

Czytaj więcej o: UWAGA UCZNIOWIE

Zespół Szkół zaprasza kandydatów do klas I

2015-04-16
Powiększ zdjęcie

Msza Święta dla klas IV

2015-04-15
Powiększ zdjęcie

Wszystkich uczniów klas IV, ich rodziców oraz nauczycieli zapraszamy na Mszę świętą w intencji tegorocznych maturzystów, połączoną z uroczystością zakończenia katechizacji oraz kursu przedmałżeńskiego.

Msza święta odbędzie się w najbliższy czwartek 23 kwietnia o godzinie 1615 w dolnym kościele Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim. 

Czytaj więcej o: Msza Święta dla klas IV

Podsumowanie praktyk zawodowych w Berlinie

2015-04-08
Powiększ zdjęcie

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami podsumowującymi praktyki w Berlinie przygotowanymi przez koordynatora praktyk oraz przez uczniów klas III i IV - uczestników praktyk

Czytaj więcej o: Podsumowanie praktyk zawodowych w Berlinie